MAŁŻEŃSTWO Z MÜNSTER (ZMIANA OD 28.11)

Data wyjazdu: 28.11.2017
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 48151 Münster/Niemcy
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus


Na miła i cierpliwą Opiekunkę oczekuje 88-letnia Pani Hildegund. Z racji podeszłego wieku u Podopiecznej występuje początkowe stadium demencji. Seniorka jest osobą częściowo kontynentną, używa na noc zapobiegawczo wkładek. Codziennie rano przychodzi do Podopiecznej Pielęgniarka, która wspiera Opiekunkę oraz pomaga Seniorce w porannych czynnościach. Pani Hildegard przesypia spokojnie noce. Podopieczna porusza się samodzielnie, w gorsze dni używa wózka inawalidzkiego.

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym razem ze swoim mężem, któremu należy przypominać o codziennych czynnościach życiowych. Mąż Pani Hildegund wnosi wiele radości w życie rodzinne. W domu znajduje się specjalna winda która umożliwia łatwiejsze przemieszczanie się Seniorki. Dom oddalony jest o 20 minut drogi od najbliższych sklepów. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest własny pokój z dostępem do Internetu oraz własna łazienka. Dodatkowo przychodzi Pani która zajmuje się utrzymaniem czystości w domu, jest również ogrodnik który zajmuje się ogrodem.

Do zadań Opiekunki będzie należała pomoc Podopiecznej w codziennych czynnościach, chodzenie na spacery, organizowanie czasu wolnego.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6222PolskiDeutsch