fbpx
 

MAŁŻEŃSTWO Z POTSDAM (NOWA OFERTA OD 12.12)

Data wyjazdu: 12.12.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 14476 Potsdam
Znajomość języka: komunikatywna lub dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus


Na doświadczoną Opiekunkę oczekuje 84-letnia Pani i 88-letni Pan. Ze względu na podeszły wiek u Podopiecznej występuje demencja w początkowym stadium, a także częściowa inkontynencja. Pani jest po złamaniu kości udowej, ale porusza się samodzielnie, do pomocy posiada rollator. Pani Elfriede przeszła wylew prawostronny. Czasami w nocy może się zdarzyć tak, że Seniorka będzie potrzebowała pomocy.

Pan Gunter cierpi przeszedł wylew oraz cierpi na problemy z sercem i ze wzrokiem . Ze względu na inkontynencję Senior używa pieluchomajtek. Podopieczny jest w pełni sprawny umysłowo, nie doskwiera mu demencja, ani inne choroby pojawiające się w wieku Pana Guntera. Pan Wannack potrzebuje wsparcia podczas chodzenia, chodzi o własnych siłach, ale trzeba uważać, żeby Podopieczny się nie przewrócił.

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym. Najbliższe sklepy oddalone są o około 5 minut drogi pieszo. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest własny pokój, oddzielna łazienka, a w domu również znajduje się wifi. Dom posiada ogród, gdzie miło można spędzać czas.

Do głównych zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, wspólne gotowanie, dotrzymywanie towarzystwa, dbanie o higienę Podopiecznych, wspólne spacery jak również wspólne spędzanie czasu.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6161PolandGerman