fbpx
 

O nas

Ideal PFLEGE

Świadczymy usługi opieki nad seniorami w Niemczech już blisko 5 lat. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę w Niemczech ponad pół tysiącu opiekunów seniorów. Zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaufanie jakim darzą nas pracujący dla nas opiekunowie osób starszych oraz nasi klienci oparte jest na bezpieczeństwie i komforcie współpracy oraz gwarancji legalności zatrudnianych przez nas opiekunek/opiekunów osób starszych.

,,Podaj mi swą dłoń a przekonasz się, że życie może mieć wiele barw''

Rekrutujemy i współpracujemy z opiekunkami i opiekunami seniorów z całej Polski. Dzięki rozwiniętej sieci naszych partnerów i koordynatorów w Niemczech zapewniamy codziennie nowe i sprawdzone oferty pracy z terenu całych Niemiec. W pracy z naszymi opiekunami stawiamy na profesjonalizm i jasne zasady współpracy i wynagradzania, legalność, bezpieczeństwo i pomoc w każdej życiowej sytuacji. Daje to gwarancję zadowolenia z pracy z nami i naszymi klientami.

IDEAL PFLEGE jest marką należącą do grupy kapitałowej IDEAL, oferującej kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy czasowej, outsourcingu usług, rekrutacji i selekcji pracowników, obsługi kadrowo-płacowej.

Dzięki pracy z zespołem IDEAL PFLEGE Personel Opiekuńczy nie zostanie nigdy pozostawiony sam sobie począwszy od momentu rozpoczęcia procesu rekrutacji, poprzez organizację wyjazdu, pobyt za granicą i na powrocie do domu kończąc.
PolandGerman