fbpx
 

PAN FRANK Z ILSFELD (NOWA OFERTA OD 20.05)

Data wyjazdu: 20.05.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 74360 Ilsfeld
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus


Na doświadczoną Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka oczekuje 93-letni Pan Frank, który waży 68 kg i mierzy 163 cm.

Podopieczny zmaga się z demencją. Senior porusza się na wózku, wymagany jest transfer (rano na wózek i wieczorem do łóżka). Do pomocy jest łóżko do pielęgnacji ciała oraz wanna z liftem. Senior cierpi na osteoporozę. Podopieczny jest osobą inkotynentną, dlatego wymaga zmiany pieluch. Senior spokojnie przesypia noce. Pan Frank jest cichą i spokojną osobą. Po przebudzeniu się lubi oglądać telewizję.

Podopieczny mieszka sam na wsi w mieszkaniu wielorodzinnym na parterze z tarasem. Kilka domów dalej mieszka córka Podopiecznego, która systematycznie go odwiedza. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, dostęp do Internetu. Sklep znajduje się w odległości 20 minut pieszo.

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pomoc podczas ubierania, kąpiel Podopiecznego ( 1 raz w tygodniu), higiena intymna.


Aplikuj już dziś!PolandGerman