fbpx
 

PAN FRANZ Z DIEDORF (ZASTĘPSTWO OD 14.08.)

Data wyjazdu: od 14.08.
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 86470
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1400€ netto/m-c

Na doświadczoną Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka oczekuje 81-letni Pan Franz, który waży 65 kg i mierzy 165 cm wzrostu.

Podopieczny cierpi na demencję oraz początkowe stadium Parkinsona. Jest osobą miłą oraz łagodną. Pan Franz jest mobilny, porusza się przy balkoniku jednak potrzebuje drobnej asekuracji. Podopieczny dobrze przesypia noce, a gdy obudzi się w nocy, zajmuje się nim żona. Senior jest inkontynentny, wymaga zamian pieluchomajtek.

Podopieczny mieszka z żoną, miłą starszą Panią nie wymagającą opieki, w domu jednorodzinnym w miasteczku (10 tyś mieszkańców). Sklepy są w odległości 10 minut pieszo od domu (Netto, Aldi, Lidl, Rewe). Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z ładnym wystrojem, oddzielne WC i osobny telewizor. Na miejsc jest dostęp do Internetu i możliwość tańszych połączeń telefonicznych do Polski.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupami zajmuje się żona podopiecznego, gotowaniem zajmuje się także żona, sprzątanie, pomoc przy ubieraniu, pomoc podczas jedzenia, pomoc przy korzystaniu z toalety. Weekendami wspólne spacery z podopiecznym. Przerwa od godziny 14:00-16:30. Podopieczny wstaje ok 7:30/8:00. Ok 19:00 podopieczny jest gotowy do spania.


Aplikuj już dziś!PolandGerman