fbpx
 

PAN KURT Z GEMÜNDEN (NOWA OFERTA OD 29.03)

Data wyjazdu: 29.03.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 35285 Gemünden
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus


Na doświadczoną Opiekunkę z dobrą znajomością języka oczekuje 80-letni Pan Kurt, który waży 73 kg i mierzy 180 cm.

U Podopiecznego nie występuje demencja. Senior jest osobą częściowo inkontynentną, wymagana jest zmiana pieluch. Pan Kurt ma problemy z chodzeniem i porusza się przy balkoniku, bądź o kulach, czy lasce. Pan nie wymaga transferu. Podopieczny całe noce przesypia spokojnie, lecz sporadycznie może się zdarzyć, że Podopieczny będzie potrzebował wsparcia w nocy. Do pomocy przychodzi Pflegedienst i zajmuje się podawaniem lekarstw, badaniem cukru oraz kąpielą Podopiecznego. Pan Kurt jest bardzo przyjazną i komunikatywną osobą.

Podopieczny mieszka z synem (syn od urodzenia jest niepełnosprawny umysłowo, ale nie jest agresywny, wszystkie czynności wykonuje sam i nie wymaga opieki) w domu jednorodzinnym w małej miejscowości. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu oraz telewizji. Sklep znajduje się w odległości 10 minut pieszo. Podopieczny ma pieska rasy pudel.

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, sprzątanie, gotowanie dla syna również, prasowanie, pomoc w trakcie ubierania.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6161PolandGerman