fbpx
 

PAN MARIO Z SCHWABMÜNCHEN (NOWA OFERTA OD 20.02)

Data wyjazdu: 20.02.2020
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 86830 Schwabmünchen
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: 1350 – 1400€ netto/m-c + 100€ premii za 60 dni

Na doświadczoną Opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 45-letni Pan Mario, który waży 85 kg i mierzy 185 cm.

Podopieczny jest po wypadku i jest krzyżowo sparaliżowany, natomiast jest świadomy i kontaktowy. W związku z tym Pan Mario potrzebuje transferu na wózek lub łóżko za pomocą liftu. Pan porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim. Pan Mario jest inkontynentny i wymaga zmiany pieluchomajtek. Raz w ciągu nocy należy wstać do Podopiecznego i poprawić lub zmienić jego pozycję spania. Pan lubi rozmawiać i jest miłą osobą.

Podopieczny mieszka w małej miejscowości w domu jednorodzinnym (150 m2), w budynku jest 6 oddzielnych pokoi i dodatkowo inne pomieszczenia kuchnia, łazienki itp. W tym samym budynku mieszkają też rodzice podopiecznego, są to osoby aktywne i nie wymagają pomocy. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój i osobna łazienka. Na miejscu jest internet WiFi. W domu jest jeden kot i papużki (od opiekunki nie wymaga się jednak zajmowania zwierzętami). Dom jest urządzony po potrzeby osoby niepełnosprawnej (lift przy łóżku, lift przy wannie, krzesło toaletowe, łóżko specjalistyczne).

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, kąpiel podopiecznego, zmiana pieluchomajtek, ewentualnie też zakupy.


Aplikuj już dziś!PolandGerman