fbpx
 

PAN PETER Z FELLBACH (NOWA OFERTA OD 25.03)

Data wyjazdu: 25.03.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 70734 Fellbach
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na doświadczoną Opiekunkę oczekuje 88-letni Pan, który waży 75kg i mierzy 170cm.

Pan Peter ze względu na swój wiek zmaga się z początkowym stadium demencji. Pan cierpi na chorobę serca oraz nerek. Dodatkowo Podopieczny ma problemy ze słuchem. Ponadto Senior zmaga się z depresją. Pan Peter porusza się przy balkoniku. Do pomocy jest elektryczny wózek, lecz Senior nie wymaga na niego transferu. Noce Podopieczny przesypia spokojnie. Senior jest kontynentny – nie ma problemów z korzystaniem z toalety. Trzy razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta, a raz dziennie Podopiecznego odwiedza Pflegedienst. Podopieczny interesuje się ogrodnictwem.

Podopieczny mieszka w małej miejscowości w bloku na pierwszym piętrze. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, lodówka oraz dostęp do Internetu. Sklep znajduje się w odległości 5-10 minut pieszo.

Pan potrzebuje pomocy podczas ubierania się, pomocy podczas kąpieli, higieny intymnej. Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj.  zakupy,  sprzątanie, gotowanie. Córka Podopiecznych mieszka w Paryżu i dwa razy w miesiącu odwiedza rodziców, nocując wówczas w domu.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6161PolandGerman