fbpx
 

PAN THEO Z OBERSTDORF (NOWA OFERTA OD 08.03)

Data wyjazdu: 08.03.2020
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 87561 Oberstdorf
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1350€ netto/m-c + 100€ premii za 2 m-c

Na ciepłą Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka oczekuje 77-letni Pan.

U Podopiecznego nie występuje demencja. Pan Theo porusza się na wózku, ponieważ ma sparaliżowaną prawą stronę. Do Podopiecznego przychodzi fizjoterapeuta, dzięki któremu Pan wraca do formy i jest w stanie przejść kilka kroków przy wsparciu kuli oraz drugiej osoby. Senior jest inkontynentny, w ciągu dnia wymagana jest zmiana pieluchomajtek, a na noc Senior ma podłączony cewnik. Pan Theo ma stomię. Do pomocy w opiece nad Panem przychodzi Pflegedienst. Podopieczny spokojnie przesypia noce, lubi oglądać telewizję, rozwiązywać krzyżówki i czytać gazety.

Podopieczny mieszka sam w domu wielorodzinnym z ogrodem w miasteczku (10 tys. mieszkańców). Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój, telewizja, telefon oraz Internet. Sklep znajduje się w odległości 5 min pieszo. Na miejscu jest rower.

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy (z zakupami pomaga sąsiad Podopiecznego co drugi dzień), gotowanie, sprzątanie, pomoc przy ubieraniu, kąpiel Podopiecznego w tym higiena intymna. Brat Podopiecznego mieszka w tej samej miejscowości.


Aplikuj już dziś!PolandGerman