fbpx
 

PAN VICTOR Z BERNAU (NOWA OFERTA OD 12.12)

Data wyjazdu: 12.12.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 83233 Bernau
Znajomość języka: dobra lub komunikatywna
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na ciepłą Opiekunkę z dobrą lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 84-letni Pan Victor.

U Podopiecznego ze względu na podeszły wiek występuje demencja w średnio-zaawansowanym stadium. Dodatkowo Pan Victor cierpi na chorobę Parkinsona. Senior porusza się na wózku i potrzebuje transferu z łóżka, natomiast w tym pomaga Seniorowi Pflegedienst. Poza tym, Pan Victor dzielnie stara się współpracować w takich czynnościach, daje radę stać samodzielnie, gdy trzyma się wózka. Pan Victor używa pielucho-majtek ze względu na inkontynencję. Podopieczny przesypia noce bardzo spokojnie. Pflegedienst pojawia się dwa razy dzienne w domu Pana Victora i m.in. dba o higienę intymną Seniora. Dodatkowo często gości fizjoterapeuta oraz dzieci Podopiecznego, które się nim zajmują.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z żoną, która obecnie przebywa w szpitalu. Najbliższe sklepy oddalone są o 10 minut pieszo, zakupy do domu robi syn Podopiecznego. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest własny, w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu.

Do głównych zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, dotrzymywanie towarzystwa, spacery jak również wspólne spędzanie czasu.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6413PolandGerman