fbpx
 

PAN WERNER Z BAD KREUZNACH (ZMIANA OD 19.09)

Data wyjazdu: 19.09.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 55543 Bad Kreuznach
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: od 1200€ do 1500€ netto/m-c

Na ciepłego Opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego i prawem jazdy oczekuje 85-letni Pan, który waży 90 kg i mierzy 185 cm.

U Podopiecznego występuje początkowe stadium demencji. Pan jest kontynenty. Podopieczny porusza się samodzielnie ale na spacerach potrzebuje asekuracji. Pan spokojnie przesypia noce. Podopieczny jest bardzo miły i spokojny, lubi oglądać piłkę nożną. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania.

Podopieczny mieszka z żoną (Pani jest w pełni sprawna, nie wymaga opieki, Państwo czują się samotni dlatego potrzebują Opiekuna) w domu jednorodzinnym z ogrodem w dużej miejscowości (50 tys. mieszkańców). Do dyspozycji Opiekuna jest własny pokój, własna łazienka, telewizja w pokoju oraz internet, auto ( Audi Q5). Sklep znajduje się w odległości 20 min pieszo.

Do zadań Opiekuna należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, wizyty lekarskie, wspólne spędzanie czasu, spacery. Podopieczni w głównej mierze są osobami samodzielnymi.

Podopieczni mają trójkę dzieci, które systematycznie ich odwiedzają. W mieszkaniu znajdują się dwa koty.
Podczas przerw opiekuna Podopieczni mogą zostać sami.Aplikuj już dziś!PolandGerman