fbpx
 

PANI ANETTE Z DROLSHAGEN (NOWA OFERTA OD 12.12)

Data wyjazdu: 12.12.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 57489 Drolshagen
Znajomość języka: komunikatywna lub dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na doświadczoną Opiekunkę z przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 52-letnia Pani Anette, ważąca 63 kg i mierząca 164 cm.

Podopieczna jest lewostronnie sparaliżowana i jest osobą całkowicie leżącą. W domu znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia do sprawowania opieki, typu podnośniki, winda na schodach, krzesełko toaletowe czy specjalistyczne łóżko. Do dyspozycji jest również wózek inwalidzki. Jest osobą inkontynentną, która ma niewielkie problemy z pamięcią. Odżywia się za pomocą sondy PEG. Do Pani Anette trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst, by odciążyć Opiekunkę. Podopieczna jest osobą spokojną i bardzo wdzięczną za okazaną jej pomoc.

Pani Anette mieszka sama w domu jednorodzinnym. Najbliższe sklepy oddalone są o zaledwie kilka minut pieszo. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest własny, w pełni wyposażony pokój oraz dostęp do Internetu.

Do głównych zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, wspólne spędzanie czasu, organizacja czasu wolnego Podopiecznej, wspólne rozmowy jak również dotrzymywanie towarzystwa.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6420PolandGerman