fbpx
 

PANI CHRISTEL Z HILDEN (ZLECENIE NA ZASTĘPSTWO OD 16.02)

Data wyjazdu: od 16.02
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 40723 Hilden
Znajomość języka: komunikatywna, dobra
Wynagrodzenie: 1400€ netto/m-c

Na Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka oczekuje bardzo miła, 83-letnia Pani Christel, która waży 70 kg i mierzy 165 cm.

Stan podopiecznej
Podopieczna początkowe stadium demencji. Pani Christel porusza się przy balkoniku, ma zgarbioną postawę, potrzebuje drobnej asekuracji podczas pomocy przy wstawaniu /siadaniu. Jest kontynentna, potrzebuje drobnego wsparcia przy korzystaniu z toalety. Sporadycznie może się zdarzyć, że podopieczna będzie wymagała wsparcia w nocy, przyjmuje tabletki nasenne.

Warunki zamieszkania
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny przestronny pokój na piętrze z telewizorem i dostępem do internetu. Większe sklepy są osiągalne w 10 min na piechotę (np. REWE jest 650 m od domu i ALDI 750 m od domu).

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. drobne zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pomoc przy ubieraniu, wsparcie podczas kąpieli. Do seniorki przychodzi fizjoterapeuta na ćwiczenia. Córka seniorki też pomaga przy większych zakupach.

To stałe, sprawdzone i spokojne zlecenie!


Aplikuj już dziś!PolandGerman