fbpx
 

PANI ELISABETH Z BAD HERSFELD (ZASTĘPSTWO OD 11.07.)

Data wyjazdu: od 11.07.
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 36251 Bad Hersfeld
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1400€ netto/m-c

Na doświadczoną Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 87-letnia Pani Elisabeth, która waży 81 kg i mierzy 165 cm.

Podopieczna nie zmaga się z demencją. Seniorka porusza się przy balkoniku, cierpi na nadciśnienie. Pani jest kontynentna. Podopieczna ze spokojem przesypia noce. Pani Elisabeth interesuje się ogrodnictwem, lubi czytać gazety i oglądać telewizję.

Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym na wsi. W tym samym budynku jednak w oddzielnym mieszkaniu mieszka siostrzeniec podopiecznej z rodziną, na co dzień pracują i zajmują się sobą. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, telewizja oraz dostęp do internetu. W mieszkaniu jest pies oraz kot (pies jest na górze z rodziną kot zaś na zewnątrz). Sklep znajduje się w odległości 20 min. Na zakupy jeździ się w każdą sobotę z kuzynką podopiecznej. Na miejscu jest też rower.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, wsparcie podczas kąpieli. Pozostałe czynności podopieczna wykonuje samodzielnie. Przerwa w godzinach 12:00-14:00.

Podopieczna wstaje o 7:30, śniadanie ok 8:00, obiad ok 11:30, po południu kawa, kolacja ok 18:00, ok 20:00 podopieczna kładzie się spać.


Aplikuj już dziś!PolandGerman