fbpx
 

PANI ELSA Z VILLINGEN-SCHWENNINGEN (ZASTĘPSTWO OD 10.08.)

Data wyjazdu: od 10.08.
Czas pracy: 1 LUB 2 miesiące
Miejsce: 78054 Villingen-Schwenningen
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1400€ netto/m-c

Na miłą Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 98-letnia Pani Trautilse, która waży 66 kg i mierzy 160 cm.

Podopieczna jest osobą miłą i spokojną, z lekką demencją, ma sporadycznie drobne problemy z pamięcią. Pani porusza się powoli przy rolatorze, potrzebuje asekuracji przy stawaniu/siadaniu. Cierpi na cukrzycę (bierze tabletki) i inkontynecję, nosi wkładki i pieluchomajtki. Pani Elsa dobrze przesypia noce (bierze tabletki na sen), może obudzić się wcześnie rano i wtedy potrzebuje skorzystać z toalety. W ciągu dnia siedzi na fotelu i ogląda telewizję, lubi rozwiązywać rebusy i zagadki.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w centrum miasta, na drugim piętrze (jest winda). Sklepy są w odległości max. 5-10 min. na pieszo, bardzo blisko jest Aldi. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój, jest dostęp do internetu. W łazience jest wanna, wyposażona w lift, podopieczna ma też dodatkowo krzesło toaletowe.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. pomoc podczas ubierania/rozbierania, asekuracja podopiecznej, pomoc przy kąpieli, gotowanie, sprzątanie, pranie, bieżące zakupy. Seniorka jada tradycyjnie, niezbyt tłusto. Podopieczna nie ma dzieci. Seniorka ma opiekuna prawnego, który ją czasem odwiedza.

Czas wolny dla opiekunki jest ustalony na godziny poobiednie 13:00-15:00.

Na zlecenie po przerwie chce wracać stała opiekunka. To nasze sprawdzone i spokojne zlecenie!


Aplikuj już dziś!PolandGerman