fbpx
 

PANI EVA Z FELDKIRCHEN-WESTERHAM (ZMIANA OD 21.02)

Data wyjazdu: 21.02.2020
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 83620 Feldkirchen-Westerham
Znajomość języka: dobry
Wynagrodzenie: 1400€ netto

Na ciepłą Opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 87-letnia Pani Eva, która waży 60 kg i mierzy 160 cm.

U Podopiecznej występuje początkowe stadium demencji. Seniorka porusza się samodzielnie przy balkoniku, przy wstawaniu należy pani podać rękę. Pani Eva jest częściowo inkontynentna, profilaktycznie zakładane są pieluchomajtki. Do pomocy przychodzi Pflegedienst 2 razy dziennie w celu podania lekarstw seniorce. Pani Eva lubi spacerować, a także sporo czasu spędza na oglądaniu telewizji. Raz w ciągu nocy może się zdarzyć, że podopieczna będzie potrzebowała wsparcia.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym o powierzchni 100m2 w dziesięciotysięcznym miasteczku. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, telewizja oraz dostęp do Internetu. Sklep znajduje się w odległości 15 minut pieszo.

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. gotowanie, sprzątanie, prasowanie, wsparcie podczas kąpieli (bardziej żeby być blisko w razie potrzeby), zakupy sporadycznie (większe zakupy robi syn).

Na miejscu jest rower. Podczas przerw podopieczna nie może zostać sama. Syn każdego dnia ok. 18:00 przychodzi i zajmuje się seniorką.


Aplikuj już dziś!PolandGerman