fbpx
 

PANI EVA Z FELDKIRCHEN-WESTERHAM (ZMIANA OD 22.09)

Data wyjazdu: 22.09.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 83620 Feldkirchen-Westerham
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: od 1200€ do 1500€ netto/m-c

Na ciepłą Opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 87-letnia Pani Eva, która waży 60 kg i mierzy 160 cm.

U Podopiecznej występuje początkowe stadium demencji. Seniorka porusza się samodzielnie przy balkoniku. Pani Eva jest częściowo inkontynenta, na noc zakładane są pieluchomajtki. Podopieczna spokojnie przesypia noce. Pani Eva lubi spacerować, a także sporo czasu spędza na oglądaniu telewizji. Do pomocy w opiece nad Panią Evą raz dziennie przychodzi Pflegedienst i podaje lekarstwa Podopiecznej. Seniorka większość czasu w ciągu dnia przesypia.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym o powierzchni 100m2 w miasteczku (10 tys. mieszkańców). Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, telewizja oraz dostęp do Internetu. Sklep znajduje się w odległości 200m, dodatkowo w pobliżu jest piekarnia.

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. gotowanie, sprzątanie, prasowanie, wsparcie podczas kąpieli (bardziej żeby być blisko w razie potrzeby), zakupy sporadycznie (większe zakupy robi syn). Na miejscu jest rower.


Aplikuj już dziś!PolandGerman