fbpx
 

PANI GERDA ZE STUTTGARTU (NOWA OFERTA OD 19.01)

Data wyjazdu: 19.01.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 70376 Stuttgart
Znajomość języka: dobra lub komunikatywna
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na ciepłą Opiekunkę z dobrą lub komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 88-letnia Pani Gerda, która waży 60kg i mierzy 160cm.

U Podopiecznej mimo podeszłego wieku nie występuje demencja. Pani Gerda nie jest samodzielna jeżeli chodzi o korzystanie z toalety, posiada cewnik, lecz tym zajmuje się Pflegedienst. Podopieczna cierpi na problemy z sercem i ma rozrusznik wspomagający jego pracę. Podczas większego wysiłku Seniorka miewa duszności. Pani Gerda jest osobą leżącą, do pomocy w chodzeniu jest balkonik, a w toalecie znajduje się krzesło toaletowe. Podopieczna potrzebuje wsparcia nocą. Pani Gerda jest osobą cichą i spokojną.

Podopieczna mieszka w domu w dużym mieście wraz z synem i jego żoną. Syn mieszka na poddaszu w oddzielnym pomieszczeniu. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój. Jeżeli jest taka potrzeba, Internet może zostać założony. Najbliższy sklep znajduje się w odległości 15 min pieszo.

Do głównych zadań Opiekuna/Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, tj. podawanie lekarstw, pomoc podczas ubierania się, higiena intymna, zakupy, sprzątanie, gotowanie. Podopieczna jest osobą zamkniętą w sobie. Opiekunka do Pani Gerdy może być osoba palącą.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6161PolandGerman