fbpx
 

PANI HELMI Z HEILIGENMOSCHEL (NOWA OFERTA OD 10.06.)

Data wyjazdu: od 10.06.
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 67699 Heiligenmoschel
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: 1500€ netto/m-c

Na Opiekunkę z mocną komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego czeka 86-letnia Pani Helmi. Podopieczna ma 159 cm wzrostu i waży 63 kg. Pflegegrad wynosi 3. Seniorka jest całkowicie sprawna umysłowo, porusza się z trudem przy rolatorze lub przy pomocy laski. Na dłuższe spacery wychodzi na wózku inwalidzkim i potrzebuje wsparcia przy przesadzaniu. Pani Helmi jest inkontynentna, ma założony cewnik, wymaga zmian woreczków. Seniorka spokojnie przesypia noce, lubi słuchać muzyki, oglądać telewizję i grać w gry. Od zawsze interesowała się również gotowaniem.

Podopieczna mieszka sama domu wielorodzinnym, w oddzielnym mieszkaniu na wsi. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój z radiem i dostępem do internetu.

Do obowiązków opiekunki należałaby pomoc w codziennych czynnościach, takich jak: gotowanie, sprzątanie na bieżąco, wsparcie seniorce przy kąpieli jak i towarzyszenie jej w niej, pomoc w ubraniu/rozbieraniu się. Zakupy przywozi rodzina lub jeździ wspólnie na nie z Opiekunką. Podopieczna ma syna, który miesza w odległości 40 km.


Aplikuj już dziś!PolandGerman