fbpx
 

PANI INGRID Z BAD DÜRRHEIM (ZMIANA OD 07.05)

Data wyjazdu: 07.05.2020
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 78073 Bad Dürrheim
Znajomość języka: dobry lub komunikatywny
Wynagrodzenie: 1300€ netto/m-c + 100€ premii wiosennej

Na sympatyczną i odpowiedzialną Opiekunkę czeka 82-letnia Pani Ingrid, która waży 90 kg i ma 165 cm wzrostu.

U Podopiecznej nie występuje demencja. Pani jest po wylewie, ma sparaliżowaną lewą stronę, może ustać chwilę z lekkim podparciem, ale nie jest w stanie chodzić (półtransfer – Seniorka współpracuje i może ustać na nogach). W nocy Pani Ingrid może się obudzić i potrzebować skorzystania z toalety. Seniorka porusza się na elektronicznym wózku inwalidzkim. Podopieczna jest inkontynentna, więc wymaga zmiany pieluch. Pani Ingrid nie ma problemów ze spożywaniem posiłków, natomiast spożywa dopiero pokrojone dania. Pani Ingrid jest spokojną osobą, lubiącą przy ładnej pogodzie wychodzić na spacery na wózku.

Podopieczna mieszka sama w bloku w małym miasteczku. Blok jest dobrze ogrzewany. Sklepy oddalone są o około 15 minut na piechotę. Do dyspozycji Opiekuna jest oddzielny pokój i własna łazienka, na miejscu jest też Internet.

Do zadań Opiekuna należy pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, towarzyszenie Podopiecznej przy kąpieli, pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu, wyjście na spacery.

Córka Podopiecznej mieszka dalej i odwiedza matkę zwykle raz w tygodniu. Pieniądze na zakupy daje Podopieczna.


Aplikuj już dziś!PolandGerman