fbpx
 

PANI INGRID Z BAD HOMBURG (NOWA OFERTA OD 10.01)

Data wyjazdu: 10.01.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 61348 Bad Homburg
Znajomość języka: dobra lub komunikatywna
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus


Na ciepłą Opiekunkę z dobrą bądź komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 92-letnia Pani Katharina, która waży 67 kg i mierzy 174 cm.

U Podopiecznej ze względu na podeszły wiek występuje początkowe stadium demencji. Seniorka. porusza się przy pomocy balkonika lub wózka. Podopieczna jest w dużej mierze samodzielna, myje się także samodzielnie. Seniorka potrzebuje pomocy przy kładzeniu się i wstawaniu z łózka. Pani Ingrid jest bardzo miłą i ciepłą osobą, lubi chodzić z Opiekunką na spacery do parku, czy też przeglądać zdjęcia ze swoich podróży, siedząc na tarasie.

Podopieczna mieszka sama w dużym domu jednorodzinnym. Opiekunka będzie miała do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji Opiekunki jest przewidziane również auto Mercedes z automatyczną skrzynią biegów lub Opel z manualną skrzynią. Pani Ingrid jest 3-4 razy w tygodniu odwiedzana przez swoją rodzinę. Podczas odwiedzin rodziny Opiekunka ma czas wolny dla siebie. Poza tym, 2 razy w tygodniu do domu przychodzi pani do sprzątania.

Do głównych zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, wspólne gotowanie, dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spacery jak również wspólne spędzanie czasu.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6161PolandGerman