fbpx
 

PANI INGRID Z SIGMARINGEN (NOWA OFERTA OD 15.04)

Data wyjazdu: 15.04.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 72488 Sigmaringen
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: 1300€ netto + 100€ bonusu wielkanocnego

Na ciepłą Opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego i z prawem jazdy oczekuje 79-letnia Pani Ingrid, która waży 90 kg i mierzy 165 cm.

U Podopiecznej, mimo podeszłego wieku, nie występuje demencja. Pani Ingrid jest po wylewie, porusza się za pomocą elektronicznego wózka inwalidzkiego i wymaga transferu. Pani potrafi stać sama, lecz z chodzeniem sobie sama nie radzi. Seniorka potrzebuje pomocy podczas kąpieli, ubierania oraz rozbierania się. Podopieczna jest kontynentna, jednak czasami zapobiegawczo nosi wkładki lub pieluchomajtki. Pani Ingrid może obudzić się raz w nocy i potrzebować skorzystania z toalety. Podopieczna spożywa pokrojone jedzenie. W wolnym czasie Seniorka lubi chodzić do teatru lub na spacery i korzysta wtedy ze swojego elektronicznego wózka.

Pani mieszka sama w bloku, w małym miasteczku. Sklepy oddalone są o około 15 minut pieszo. Opiekun będzie miał do dyspozycji własny pokój, jest internet i oddzielna łazienka. Rodzina odwiedza Podopieczną średnio raz na miesiąc.

Do głównych zadań Opiekuna będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, gotowanie, dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spacery, jak również wspólne spędzanie czasu.

Opiekun powinien być raczej niepalący, ale można palić na zewnątrz. Dwa razy w tygodniu przychodzą do Podopiecznej terapeuci.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6161PolandGerman