fbpx
 

PANI ISOLDE Z EICHENZELL (ZMIANA OD 23.01)

Data wyjazdu: 23.01.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 36124 Eichenzell
Znajomość języka: komunikatywna lub dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na doświadczoną Opiekunkę z przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 84-letnia Pani Isolde, ważąca 50 kg i mierząca 160 cm.

Seniorka ze względu na podeszły wiek zmaga się z demencją oraz osteoporozą. Porusza się o kulach lub przy balkoniku. Podopieczna jest całkowicie samodzielna jeżeli chodzi o kontrolowanie czynności fizjologicznych. Noce przesypia spokojnie. Potrzebuje aktywizacji oraz mobilizacji do wykonywania codziennych czynności. Bardzo lubi spacerować, oglądać telewizję, wspólnie gotować czy wykonywać drobne prace w ogródku.

Podopieczna mieszka wraz z samodzielnym mężem w domu jednorodzinnym. Najbliższe sklepy oddalone są o zaledwie kilka minut pieszo. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest własny, w pełni wyposażony pokój oraz dostęp do Internetu.

Do głównych zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, wspólne spędzanie czasu, organizacja czasu wolnego Podopiecznej, wspólne rozmowy jak również dotrzymywanie towarzystwa.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6373PolandGerman