fbpx
 

PANI ISOLDE Z EICHENZELL (ZASTĘPSTWO OD 23.10)

Data wyjazdu: od 23.10
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 36124 Eichenzell
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1350€ netto/m-c

Na doświadczoną Opiekunkę oczekuje 88-letnia Pani, która waży 56kg i ma 158cm wzrostu.

Pani Isolde ma demencję oraz problemy z pamięcią, ale jest bardzo miłą i spokojną osobą. Seniorka jest kontynentna, jednak wymagane jest wsparcie podczas korzystania z toalety. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, porusza się o lasce lub balkoniku, potrzebuje wsparcia podczas poruszania. Noce Pani Isolde przesypia spokojnie. Podopieczna lubi robić na drutach, gry planszowe – po podwieczorku.

Podopieczna wstaje ok 8:00, 8:20 je śniadanie. Po śniadaniu – podanie lekarstw, ok 12:00 – obiad, przerwa w godzinach 12:30-15:00.

Podopieczna mieszka z mężem (Pan nie wymaga opieki) w jednorodzinnym domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki dostępny jest oddzielny pokój z dostępem do internetu. Sklep znajduje się w odległości 10 min pieszo. Na miejscu jest rower.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. sprzątanie, zakupy robi Pomoc domowa (nie ma ograniczeń), gotuje mąż który jest kucharzem, wsparcie podczas kąpieli (2 razy w tygodniu), pomoc podczas ubierania się, wspólne spacery, gry planszowe.
Córka raz na miesiąc odwiedza podopieczną.


Aplikuj już dziś!PolandGerman