fbpx
 

PANI KATHARINA Z KRANZBERG (ZMIANA OD 23.09)

Data wyjazdu: 23.09.2019
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 85402 Kranzberg
Znajomość języka: komunikatywna lub dobra
Wynagrodzenie: od 1200€ do 1500€ netto/m-c

Na ciepłą Opiekunkę z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 87-letnia Pani Katharina, która waży 63 kg i mierzy 155 cm.

U Podopiecznej mimo podeszłego wieku nie występuje demencja. Pani cierpi na osteoporozę. Pani jest sprawną osobą, stara się poruszać samodzielnie, czasami wykorzystuje balkonik lub korzysta ze wsparcia drugiej osoby. Podopieczna jest kontynentna, ale potrzebuje wsparcia podczas korzystania z toalety. Pani Katharina przesypia ze spokojem noce. Seniorka lubi spacery i dużo czasu spędza na oglądaniu telewizji.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym o powierzchni 70m2 na wsi-Kranzberg, w pobliżu pięknych terenów, między innymi gór. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do Internetu, Sklep znajduje się w odległości 15 minut. Zakupy robi opiekun prawny Pani.

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. gotowanie, sprzątanie, prasowanie, wsparcie podczas kąpieli, wsparcie podczas korzystania z toalety, wspólne spacery.

Trzy godziny czasu wolnego w ciągu dnia.


Aplikuj już dziś!PolandGerman