fbpx
 

PANI MARGARETE Z LAUFFEN AM NECKAR (NOWA OFERTA OD 15.08.)

Data wyjazdu: od 15.08.
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 74348 Lauffen am Neckar
Znajomość języka:dobra
Wynagrodzenie: 1400€ netto/m-c

Na Opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 87-letnia Pani Margarete, która waży 70 kg i mierzy 162 cm.

Podopieczna jest osobą kontaktową, ma początkową demencję. Podopieczna jest mobilna, porusza się przy rolatorze lub o lasce, gorzej widzi (nosi okulary), nosi wkładki. Spokojnie przesypia noce, nie trzeba do niej wstawać.

Pani Margarete jest przyjemna w kontakcie i spokojna, lubi zwierzęta i muzykę, potrafi grać na pianinie, lubi też czytać gazety i oglądać telewizję. Mieszka sama w domu na obrzeżach miasta. Wszystkie potrzebne sklepy i usługi są w odległości 5-10 min. na pieszo., np. REWE jest 150 m od domu a LIDL 600 m od domu.

Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do internetu. Córka seniorki z mężem mieszkają na tej samej ulicy jeden dom dalej, to miłe i pomocne osoby.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, towarzyszenie podopiecznej przy kąpieli, pomoc przy ubieraniu, spacery. Do seniorki rano przychodzi Pflegedienst i pomaga w zakładaniu rajstop uciskowych. Seniorka wstaje zwykle koło 6tej rano i czeka na Pflegeddienst, potem po 7ej zjada śniadanie, koło 11tej jest przywożone jedzenie dojazdowe, więc jest zapewniony obiad, chyba że opiekunka będzie chciała sama gotować dla siebie to może to robić. Koło 13tej jest poobiednia przerwa, o 15tej kawa z ciastem, kolacja jest szykowana na 18tą. Seniorka do tej pory starała sobie radzić sama z pomocą córki, teraz potrzebna jest opiekunka, bo córka jedzie na dłuższy urlop i też chce się już potem mniej zajmować matką.

Polecamy to nasze nowe zlecenie – będzie to dla opiekunki na pewno spokojna i miła praca.


Aplikuj już dziś!PolandGerman