fbpx
 

PANI MARGARETTE Z HERINGEN (ZMIANA OD 12.12)

Data wyjazdu: 12.12.2018
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 36266 Heringen
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: do 1400€ netto + bonus

Na doświadczoną Opiekunkę z przynajmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego oczekuje 84-letnia Pani Margarette, ważąca 50 kg i mierząca 160 cm.

Podopieczna, ze względu na swój podeszły wiek, zmaga się z początkami demencji oraz osteoporozą. Pani Margarette porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje wsparcia podczas przesadzania. Jest osobą cewnikowaną. Wymaga pomocy podczas dbania o higienę oraz przebierania się. Dodatkowo, do Podopiecznej, dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst, by zająć się cewnikiem, kąpielą Pani oraz rozdzieleniem leków. Pani Margarette to bardzo spokojna i sympatyczna osoba, która lubi rozmawiać z Opiekunką.

Pani Margarette mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Najbliższe sklepy oddalone są o zaledwie kilka minut pieszo. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest własny, w pełni wyposażony pokój oraz dostęp do Internetu.

Do głównych zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, wspólne spędzanie czasu, organizacja czasu wolnego Podopiecznej, wspólne rozmowy jak również dotrzymywanie towarzystwa.


 

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta kliknij przycisk „Aplikuj”

Nr ref: 6413PolandGerman