fbpx
 

PANI MARIA Z MONACHIUM (ZASTĘPSTWO OD 02.12.)

Data wyjazdu: od 02.12.
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 80339 Monachium
Znajomość języka: dobra
Wynagrodzenie: 1450 € netto/m-c

Na doświadczoną Opiekunkę z dobrą znajomością języka niemieckiego oczekuje 92-letnia Pani Maria, która waży 55 kg i mierzy 155 cm.

Stan podopiecznej
Podopieczna cierpi na demencje w średniozaawansowanym stadium. Mimo to Podopieczna nie jest osobą agresywną, wręcz przeciwnie – to bardzo miła Pani. Seniorka potrzebuje wsparcia podczas poruszania się, na spacery jest wózek, ale nie ma dźwigania. Pani Maria zmaga się z nadciśnieniem oraz jest częściowo inkontynentna, dlatego wymagana jest zmiana wkładek, lecz w ciągu dnia Podopieczna kontroluje wszystko. Podopieczna nosi aparat słuchowy. Zdarza się, że Podopieczna wstaje w nocy, należy wówczas pomóc Podopiecznej wrócić do łóżka. Podopieczna lubi spacery, dużo czasu spędza na oglądaniu telewizji oraz graniu w karty. Podopieczna jest bardzo sympatyczna.

Warunki zamieszkania
Podopieczna mieszka sama w kamienicy(80 m2) w dużej miejscowości. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do internetu. Sklep znajduje się w odległości 5 min pieszo. (Lidl)

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy robi córka (pani opiekunka robi listę) gotowanie, sprzątanie, prasowanie, kąpiel podopiecznej, pomoc przy ubieraniu.

Na zakupy córka daje pieniądze. W pobliżu jest park.
Podopieczna nie może jeść sosów oraz ryb.

W pobliżu jest park. Do centrum jest ok
2,5 km. Podczas przerw
podopieczna nie może zostać sama. Przerwa od 13:00-15:30.


Aplikuj już dziś!PolandGerman