fbpx
 

PANI ROSEMARIE Z ALLENSBACH (ZMIANA OD 23.02)

Data wyjazdu: 23.02.2020
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 78476 Allensbach
Znajomość języka: dobry lub bardzo dobry
Wynagrodzenie: 1400€ netto + 100€ za 2 m-c

Na sympatyczną i odpowiedzialną Opiekunkę, czeka 93-letnia Pani Rosemarie, która waży 65 kg i ma 170 cm wzrostu.

U Podopiecznej nie występuje demencja. Pani porusza się przy balkoniku, cierpi na artrozę. Potrzebuje wsparcia podczas poruszania się, a na spacery ma wózek elektryczny Podopieczna jest częściowo inkontynentna. Seniorka ma problemy ze wzrokiem. Podopieczna czasami potrzebuje wsparcia w nocy Do pomocy raz dziennie przychodzi Pflegedienst i podaje lekarstwa. Podopieczna lubi spacery, oglądać telewizję, grać w szachy oraz czytać gazety.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym (130 m2) w miasteczku (7 tys. mieszkańców). Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, własna łazienka, telewizja oraz dostęp do internetu. Sklep znajduje się w odległości 15 min pieszo.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, kąpiel podopiecznej, pomoc przy ubieraniu. Cztery razy w tygodniu przychodzi Pani kucharka, która zajmuje się gotowaniem.
Dwa razy w tygodniu na 5 godzin przychodzi Pani, która zajmuje się podopieczną – wtedy jest czas wolny dla Pani opiekunki. Pozostałe dni Pani opiekunka podczas przerw nie może zostawiać podopiecznej samej.


Aplikuj już dziś!PolandGerman