fbpx
 

PANI WALTRAUD Z GERLINGEN (NOWA OFERTA OD ZARAZ)

Data wyjazdu: od zaraz
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 70839 Gerlingenr
Znajomość języka: dobra lub komunikatywna
Wynagrodzenie: 1350€ netto/m-c + 300€ premii świątecznej

Na doświadczoną Opiekunkę oczekuje 90-letnia Pani, która waży 65kg i ma 170cm wzrostu.

Pani Waltraud porusza się powoli przy rollatorze, ale tylko z asekuracją Opiekunki. Poza tym Seniorka dużo siedzi i leży (ma lekkie odleżyny). Należy pomagać Pani przy siadaniu i wstawaniu. Pani Waltraud jest inkontynentna, dlatego na noc konieczne są pieluchomajtki. Podopieczna może czasami wybudzić się w nocy. Seniorka jest osobą kontaktową i przyjazną, chociaż od czasu do czasu bywa niecierpliwa. Lubi oglądać telewizję, pić kawę i jeść rogale.

Podopieczna mieszka w małym mieście w dużym domu. Mieszka z nią też syn (65 lat), który nie wymaga opieki i należy uwzględnić go w prowadzeniu domu i posiłkach. Syn stara się o miejsce w domu seniora, gdzie pewnie niebawem trafi. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do internetu. Sklepy oddalone są ok. 10 min. na piechotę

Do zadań Opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, całkowite wsparcie Podopiecznej przy kąpieli, towarzyszenie przy korzystaniu z toalety, pomoc przy ubieraniu i rozebraniu, pomoc przy wstawaniu z łóżka lub z fotela, przygotowanie i podanie posiłków. Seniorka ma łóżko specjalistyczne. Przychodzi też do niej regularnie Pflegedienst.


Aplikuj już dziś!PolandGerman