fbpx
 

PANI WALTRAUD Z KRUMBACH (ZASTĘPSTWO OD 21.07.)

Data wyjazdu: od 21.07.
Czas pracy: 2 miesiące
Miejsce: 86381 Krumbach
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1400€ netto/m-c

Na doświadczoną Opiekunkę z komunikatywną znajomością języka oczekuje 92-letnia Pani Waltraud, która waży 70 kg i mierzy 150 cm.

Podopieczna jest osobą kontaktową bez oznak demencji. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, do pomocy ma balkonik, potrzebuje również asekuracji (seniorkę należy mobilizować do poruszania się). Pani zmaga się z cukrzycą, ale do pomocy przychodzi Pflegedienst, podają insulinę. Pani Waltraud jest inkontynentna, wymaga zmian pieluchomajtek. Podopieczna spokojnie przesypia noce. Seniorka ma problemy ze wzrokiem oraz słuchem.

Podopieczny mieszka sama w domu wielorodzinnym z ogrodem w miasteczku (12 tyś mieszkańców). Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój z dostępem do internetu, telewizja oraz telefon. Sklep znajduje się w odległości 8 min pieszo, na miejscu jest rower.

Do zadań opiekunki należała będzie pomoc w codziennych czynnościach tj. gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pomoc przy ubieraniu, kąpiel podopiecznej (w tym higiena intymna). Zakupami zajmuje się córka podopiecznej według listy od Opiekunki.

Podopieczna wstaje ok 7:20 rano, je śniadanie, a następnie około 11:30, obiad. Po obiedzie podopieczna ma 2-godzinną drzemkę, kolacja jest ok. 17:30, koło 20:30 podopieczna jest już gotowa do spania. W trakcie drzemki podopiecznej, Opiekunka ma czas wolny (między godziną 12 a 14:30).

W mieszkaniu jest mały piesek


Aplikuj już dziś!PolandGerman